Portfolio

Wybrane realizacja GrupaD.pl

Opis projektu

Strona www, blog zaprojektowana w nowoczesny sposób. Kolorystyka dopasowana do logo, strona jest dziecięca i radosna. Na stronie głównej klasyczny slider ze zdjęciami został zastąpiony filmem, który jest umieszczony na platformie youtube. Strona bogata jest w kolorowe zdjęcia świetlicy oraz jej podopiecznych.

Strona zintegrowana jest z mediami społecznościowymi. Ważną integracją jest implementacja systemu do płatności online. Poprzez stronę możliwe jest zakupienie cegiełek i wpłata darowizny w kilku różnych kwotach.

Blog umożliwia publikację tradycyjnych postów, postów w formie galerii oraz filmów video. Autor ma możliwość zabezpieczenia wybranych postów oraz stron hasłem. Strona automatycznie zapisuje treści, można pracować na szkicach przed publikacją oraz ustawiać daty publikacji postów.

Szczegóły

Kategoria: blog, strona www

System: wordpress

Panel admin: tak

Responsywność: tak

Kreator stron: tak

Wbudowane szablony stron: tak

Translacja:  nie

Dodawanie podstron: tak

Edycja treści: tak

Autozapisywanie: tak

Slider: tak

Social media: facebook

Integracja z systemami: płatności online, wpłata darowizny przez wypełnienie formularza płatności, z przekierowaniem na bank

Screenshots

Prezentujemy poniżej screenshoty wykonane przy oddaniu strony do użytku Klienta. Jeśli strona obecnie wygląda inaczej, oznacza to że Klient dokonał modyfikacji i zmian we własnym zakresie.