Portfolio

Wybrane realizacja GrupaD.pl

Opis projektu

Strona www, blog oraz oferta firmowa. Strona prezentuje szeroki wachlarz innowacyjnych produktów. Produkty podzielone są na kategorie, z możliwością ich usuwania i dodawania. Stronę dopełnia rozbudowana galeria i blog z aktualnościami. Całość w łatwy sposób można modyfikować przy pomocy panelu cms.

Boczne menu nie przysłania treści i zawsze jest widoczne na ekranie monitora. Dzięki widocznym flagom Klienci firmy w łatwy sposób mogą wybrać swój język. Strona automatycznie otwiera się w języku przeglądarki, jeśli dany język jest dostępny.

Blog umożliwia publikację tradycyjnych postów, postów w formie galerii oraz filmów video. Autor ma możliwość zabezpieczenia wybranych postów oraz stron hasłem. Strona automatycznie zapisuje treści, można pracować na szkicach przed publikacją oraz ustawiać daty publikacji postów.

Szczegóły

Kategoria: strona www

System: wordpress

Panel admin: tak

Responsywność: tak

Kreator stron: tak

Wbudowane szablony stron: tak

Translacja:  tak, strona w języku polskim  translacją na język angielski, francuski, arabski

Dodawanie podstron: tak

Edycja treści: tak

Autozapisywanie: tak

Slider: tak

Social media: tak

Integracja z systemami: nie

Screenshots

Prezentujemy poniżej screenshoty wykonane przy oddaniu strony do użytku Klienta. Jeśli strona obecnie wygląda inaczej, oznacza to że Klient dokonał modyfikacji i zmian we własnym zakresie.