Portfolio

Wybrane realizacja GrupaD.pl

Opis projektu

Strona www, blog zaprojektowana w nowoczesny sposób. Założeniem strony jest przekazanie treści umieszczanych na blogu. Treści zostały podzielone na kategorie. Belka menu klasyczna. W blog postach oraz kategoriach bloga belka menu umożliwia łatwe przejście do podstron bloga. Sidebar z prawej strony klasyczny dla blogów, pozwala w szybki sposób odszukać interesujące treści, zmienić kategorię czy zobaczyć najnowsze posty i zdjęcia z instagrama. Dodano banery promujące wybrane treści oraz reklamy google AdSense.

Zaimplementowano popularny system do komentowania Disqus. Strona zintegrowana jest z mediami społecznościowymi, a posty automatycznie pojawiają się na portalu bloglovin. Integracja z salesmanago pozwala stale utrzymywać kontakt z czytelnikami przez newsletter, popupy, pushe.

Blog umożliwia publikację tradycyjnych postów, postów w formie galerii oraz filmów video. Autor ma możliwość zabezpieczenia wybranych postów oraz stron hasłem. Strona automatycznie zapisuje treści, można pracować na szkicach przed publikacją oraz ustawiać daty publikacji postów.

Szczegóły

Kategoria: blog, strona www

System: wordpress

Panel admin: tak

Responsywność: tak

Kreator stron: tak

Wbudowane szablony stron: tak

Translacja:  nie

Dodawanie podstron: tak

Edycja treści: tak

Autozapisywanie: tak

Slider: tak

Social media: instagram, facebook, youtube, bloglovin, blok instagram, udostępnianie postów w mediach społecznościowych

Integracja z systemami: disqus, salesmanago, newsletter, google adsense, bloglovin

Screenshots

Prezentujemy poniżej screenshoty wykonane przy oddaniu strony do użytku Klienta. Jeśli strona obecnie wygląda inaczej, oznacza to że Klient dokonał modyfikacji i zmian we własnym zakresie.