Portfolio

Wybrane realizacja GrupaD.pl

WERSJA Z ROKU 2015

Opis projektu

Strona www, blog zaprojektowana w nowoczesny sposób. Założeniem strony jest przekazanie treści umieszczanych na blogu. Treści zostały podzielone na kategorie. Belka menu została zminimalizowana, a treść przeniesiona do menu bocznego, które rozsuwa się po kliknięciu w ikonę „burger icon”. W blog postach oraz kategoriach bloga belka menu umożliwia łatwe przejście do kolejnej kategorii bloga.

Zaimplementowano popularny system do komentowania Disqus. Strona zintegrowana jest z mediami społecznościowymi, a posty automatycznie pojawiają się na portalu bloglovin.

Blog umożliwia publikację tradycyjnych postów, postów w formie galerii oraz filmów video. Autor ma możliwość zabezpieczenia wybranych postów oraz stron hasłem. Strona automatycznie zapisuje treści, można pracować na szkicach przed publikacją oraz ustawiać daty publikacji postów.

Szczegóły

Kategoria: blog, strona www

System: wordpress

Panel admin: tak

Responsywność: tak

Kreator stron: tak

Wbudowane szablony stron: tak

Translacja:  nie

Dodawanie podstron: tak

Edycja treści: tak

Autozapisywanie: tak

Slider: tak

Social media: instagram, facebook, youtube, bloglovin, stopka instagram, udostępnianie postów w mediach społecznościowych

Integracja z systemami: disqus, bloglovin

Screenshots

WERSJA Z ROKU 2015

Prezentujemy poniżej screenshoty wykonane przy oddaniu strony do użytku Klienta. Jeśli strona obecnie wygląda inaczej, oznacza to że Klient dokonał modyfikacji i zmian we własnym zakresie.